MŰANYAGÜZEMI GÉPBEÁLLÍTÓ

Feladatok

  • műanyagipari gyártóberendezések, gépek technológia szerinti beállítása, szükség esetén módosítása
  • baleset-, munka- és környezetvédelmi követelmények betartása a munkavégzés során
  • a termelés folyamatos biztosítása
  • szerszámcserék lebonyolítása

Elvárásaink

  • középfokú műszaki végzettség
  • releváns munkatapasztalat
  • rajzolvasás, mérőműszerek használata előny
  • gépbeállítói munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • műanyagipari technológiák alapos ismerete előny
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • korrekt jövedelem-csomag, mely fix és teljesítményarányos elemekből áll
  • éves bónusz és béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, amely évi nettó 360.000 Ft, továbbá jubileumi jutalom az eltöltött évek arányában)
  • munkába járás támogatása utazási költségtérítéssel vagy ingyenes céges buszjáratokkal a környező településekről
  • munkavállalói ajánlási rendszerhez és céges ötletbörzéhez kapcsolódó jutalom
  • hosszú távú, biztos munkahely, tervezhető munkaidő
  • tanulási lehetőség, változatos és kihívásokkal teli feladatok, munkakörhöz kapcsolódó szakmai képzési lehetőségek
  • térítésmentesen igénybe vehető egészségügyi szűrővizsgálatok
  • rendezvények a munkavállalók és családjaik számára
  • kedvezményes jegyvásárlási lehetőség számos, a régióban megrendezett kulturális és sporteseményre

Az OBO cégcsoport

Az OBO BETTERMANN egy több mint 100 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő vállalatcsoport, mely az épületvillamossági szereléstechnika területén a világelsők közé tartozik.

A jelenleg mintegy 1300 főt foglalkoztató magyarországi OBO cégcsoport telephelye a Budapesttől mintegy 35 km-re fekvő Bugyi nagyközség melletti ipari parkban található.

Az OBO termékek az elektromos szerelőiparban hazai és nemzetközi ismertségnek és elismertségnek örvendenek, minőséget megbízhatóságot és innovatív megoldásokat képviselnek.

Tudjon meg többet az OBO vállalatcsoportról